Magiczny dywan Fun Floor

To podłoga inteaktywna, dzięki której nasza bawilandia to nie tylko szaleństwa na konstrukcji i
zabawa w berka na zamontowanych przeszkodach. Dzięki podłodze interaktywnej dzieciaki dadzą upust swojej energii, potrenują zdrową rywalizację, popracują nad zręcznością. Wiele godzin zabawy dla maluchów i dzieci szkolnych, do wyboru różne gry o zróżnicowanym stopniu trudności.
Poszukiwanie skarbów, kręgle, bilard, zbieranie grzybków na czas – to tylko przedsmak przygód, które czekają u nas twoje dziecko!

Sensoplastyka

Regularnie w sobotnie poranki gościmy u nas Arcyglutki, które w doskonały i za każdym razem
coraz bardziej zaskakujący sposób przenoszą nas do krainy wrażeń dotykowych. Sensoplastyka
czyli legalne brudzenie.
Robiliśmy już slimy, rysowaliśmy selerem, barwiliśmy jogurty na wszelaki kolory, a potem
kosztowaliśmy efektów naszej pracy. Czym zaskoczą nas następnym razem?
za każdym razem zajęcia są inne! spokojnie więc można wpadać co miesiąc i dawać się
zaskakiwać. Uwaga: na zajęcia obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona.

Lody MiniMelts

Jedyny w Tarnowskich Górach dystrybutor oryginalnych, kuleczkowych lodów Minimelts.
Dostępne w 11 wariantach smakowych, również dla osób z nietolerancją glutenu. Serwowane w
różnokolorowych czapeczkach lub kubeczkach. Minimeltsy można zjeść u nas w czasie zabawy,
można wziąć ze sobą do domu (zamknięte w specjalne opakowania) lub w ciepłe słoneczne dni
zjeść na naszych leżaczkach!

Stół do cymbergaja

Alternatywa dla starszych dzieci, a często nawet rodziców. Niejedna bowiem dorosła bitwa została stoczona przy naszym stole 🙂 Uśmiechamy się od ucha do ucha widząc pojedynki między dziadkiem a wnukiem, czy obserwując taniec radości kiedy mama ogra tatę 🙂 Jedyna atrakcja bez limitu wiekowego! Musicie spróbować!

Tablica manipulacyjna oraz drewniane zabawki.

Olbrzymia, ponad metrowa tablica z mnóstwem ciekawostek dla najmłodszych rączek. Stworzona specjalnie na zamówienie dla Hokus Pokus, wykonana po 3 latach naszej obecności na rynku, kiedy zdążyliśmy już poznać naszych najmniejszych gości. Dzwonek do rowera, włącznik na światło, zamek do kurtki, spinner oraz mnóstwo innych gadżetów, które pobudzają motorykę małą i zachwycają nawet te maluszki, które jeszcze nie postawiły pierwszych kroków.

Drewniane zabawki zostały zakupione również z myślą o najmłodszych gościach. Pchacze, wózki, kuchenki, akcesoria kuchenne, waga, kasa i inne drewniane cudeńka czekają na Wasz w naszej bawilandii.

Darmowe wi-fi

W Hokus Pokus można skorzystać z darmowego wifi. Bez względu na to czy jesteś zmuszony nieco popracować, zrobić zakupy online, przejrzeć wiadomości czy odpowiedzieć na maile – zapytaj w naszym bistro o hasło.

Biblioteczka i kącik prasowy

Na miejscu można skorzystać z naszej hokuspokusowej biblioteczki. Wybraną książkę można
zabrać do domu, przeczytać, zaopiekować się nią. W zamian (przy następnej wizycie) prosimy o
przyniesienie do nas czegoś swojego, czegoś co już zostało przeczytane. Książki zabrane z Hokus Pokus i przeczytane również mogą wrócić na naszą półkę, dzięki temu skorzystają również inni opiekunowie.
W części bistro znajdują się również czasopisma i magazyny dla pań i panów.

Bistro

W naszym bistro można kupić kawę, herbatę, napoje gazowane i niegazowane. Latem króluje u nas lemoniada i kawa mrożona z bitą śmietaną, zimą serwujemy gorącą czekoladę ze słodkimi
dodatkami. W ofercie mamy także ciastka, wafelki, przekąski, chrupki i marlenki – słodkie torciki
uwielbiane przez naszych klientów.

Bezpieczna i dezynfekowana sala

Boicie się sal zabaw? Wirusy? Bakterie? Kichające dzieci wokół?
Przypominamy, że nasza sala zabaw jest regularnie dezynfekowana, do tego codziennie w nocy uruchamiamy lampę bakteriobójczą, która pracuje nad tym, żeby nasze wnętrza były wolne od wszelakich zarazów. Dodatkowo wszystkie elementy sali zabaw są przez nas zespół regularnie dezynfekowane. W naszej sali wykonywane są regularne przeglądy – otrzymujemy certyfikat wydawany przez Europejskie Centrum Bezpieczeństwa i Rekreacji.

Klimatyzacja

Latem, podczas gdy temperatury dochodzą do trzydziestu stopni i większość mieszkań przypomina sauny, my oferujemy zabawę w idealnych warunkach klimatycznych. Delikatnie schłodzone wnętrza kuszą w dni, kiedy nie da się wytrzymać ani w domu, ani na placu zabaw. Pogoda na Hokus Pokus – jest zawsze 🙂