Sala zabaw HOKUS-POKUS
Pozwólcie się zaczarować!

Przekraczając próg naszej sali zabaw, oddajecie się prawdziwej magii.

Dzieciaki, tylko tu działają zaklęcia na nudę, szarobure poranki i smutne minki.

Dorośli, u nas gorąca kawa nie jest iluzją, a brak czasu i życie w biegu są mrzonką.
Gotowi?! HOKUS-POKUS! Wkraczacie w świat czarów i pokus!

OLIWKA

Specjalistka od programowania – nie tylko guzików na ekspresie, operatorka pilota Magicznego Dywanu oraz strażniczka zaginionego skarbu piratów. Maniaczka gier komputerowych i dobrej kuchni. Miłośniczka rocka i aktywnego trybu życia – w tym podróży po nieznanych wodach i lądach. Wulkan pozytywnej energii Hokus Pokus. Mała gaduła z wielką wyobraźnią i niezliczoną ilością historii do opowiedzenia! Gotowa zawsze wysłuchać zarówno dzieci, jak i rodziców. Zwolenniczka teorii, zmęczone dziecko to szczęśliwe dziecko!

BASIA

Studenta pedagogiki. Żywi się kawą, uwielbia pizzę i makarony. Chciałaby powiedzieć, że cały wolny czas spędza czytając książki – zamiast tego przepada na kilka godzin oglądając Netflixa (widzieliście już Psią Akademię? Poleca i dużym i małym!). Gdyby mogła, przemeblowałaby każdy kąt i posprzątała każdą szufladę. Uwielbia swoją pracę, zna najlepsze kryjówki do zabawy w chowanego – nie tylko te w zjeżdżalni! Chętnie wysłucha i pożartuje. Pilnuje, by nikt z Hokus Pokus nie wyszedł bez obowiązkowego cukierka na pożegnanie.

KASIA

Właścicielka Hokus Pokus. Nie człowiek widmo, a etatowy pracownik.
Nie tylko odbiera wasze telefony (tak tak! To ją słyszycie za każdym razem), ustala urodzinowy grafik i dba o dostawę MiniiMeltsów – sama regularnie łapie za ster, parzy kawy, przeciąga z dzieciakami linę na dywanie multimedialnym i plotkuje z gośćmi 🙂
Miłośniczka książek, kuchni włoskiej, piaszczystych plaż i dobrej kawy.
Z wykształcenia filolog angielski, od lat poza zawodem – a mimo to przetłumaczy na język zrozumiały każde dziecięce ‘agugu’, wgryzie się w kulturę najmłodszych, zinterpretuje każdą kwaśną minkę.
Z zamiłowania – gaduła uwielbiająca otaczać się ludźmi. Niegdyś mieszkanka osiedla Przyjaźń, przemierzająca kilometry z wózkiem w poszukiwaniu miejsca, gdzie można wypić pyszne cappuccino z koleżanką obserwując jednocześnie radosną zabawę własnych dzieci.
To właśnie te niezrealizowane potrzeby przyczyniły się do powstania Hokus Pokus 🙂