Czy wiecie, że umiejętności społeczne trzeba trenować? Dzieci, szczególnie jedynacy, którzy nie mają zbyt dużo kontaktu z innymi dziećmi, nie potrafią się odnaleźć w grupie rówieśniczej. Większa ilość dzieci jest stresuje, przeraża. Boją się głośnych dźwięków, płaczu innych dzieci, nie wiedzą co to znaczy oddać komuś zabawkę, nie wiedzą jak się zachować gdy inne dziecko podejdzie za blisko. Nam – dorosłym – to wszystko wydaje się proste.

Umiejętności społeczne trzeba ćwiczyć, najlepiej zacząć jak najwcześniej!

Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycjami nowych zajęć, zajęcia przygotują dzieci do startu do żłobka/przedszkola, ale nie tylko, zajęcia przede wszystkim OSWOJĄ dzieci z rówieśnikami. Olbrzymim plusem naszych spotkań są małe, kameralne grupy, sala zabaw wynajęta na wyłączność – tylko dla uczestników zajęć oraz kawa/herbata dla opiekuna w cenie biletu. Brzmi super, prawda?

Pierwsze relacje

PIERWSZE RELACJE -spotkania dedykowane dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 4 lat. Spotkania bez scenariusza, swobodna zabawa w grupie maluszków, w bezpiecznych warunkach, sala zabaw wynajęta na wyłączność tylko dla uczestników spotkania. Maluszki oswajają się ze sobą, uczą się dźwięków/hałasów, które towarzyszą wspólnej zabawie, przeżywają pierwszą kłótnię o zabawkę, ćwiczą motorykę dużą i małą – zapoznając się z naszą konstrukcją zabawową.

Jest to też moment, w którym pozwalamy rodzicom na korzystanie z naszej konstrukcji i poruszanie się krok w krok za dzieckiem, jeśli faktycznie sytuacja tego wymaga. Opiekun – jeśli akurat nie biega za dzieckiem (do czego serdecznie zachęcamy) pije spokojnie kawę/herbatę (napój w cenie biletu), ma też możliwość do nawiązania rozmowy z innymi rodzicami, którzy z pewnością mają podobne problemy/bolączki i radości związane z posiadaniem maluchów w tym samym wieku. A może by tak porozmawiać nie o dzieciach? 🙂 Wpadnij, spróbuj!

Pierwsze relacje odbywają się w każdy piątek, o godzinie 11.00
Czas trwania: 60 minut

Cena*: 29 zł (w cenie kawa/herbata/inny napój) dla opiekuna.

Obowiązują zapisy**! 695 790 135 lub przez fb/insta

Grupa zabawowa

GRUPA ZABAWOWA – spotkania dedykowane dla dzieci w wieku od 2- 4 lat. Spotkania przygotowujące dzieci do przedszkola/żłobka. Uczymy dzieci schematów przedszkolnych, wprowadzamy w świat przedszkolnych zabaw i reguł. Zajęcia prowadzi nasza Animatorka. Na każdych zajęciach możemy spodziewać się zabaw ruchowych, muzycznych, tanecznych, plastycznych, rozwijających umiejętności manualne.  W zabawach może brać udział opiekun (ale nie musi!), do zabaw dzieci są zachęcane, ale NIGDY zmuszane. Dajemy też dzieciom (na początku) chwilę na swobodną zabawę, a opiekunom szansę na spokojne wypicie kawy/herbaty (napój w cenie biletu).

Grupa zabawowa odbywa się w każdy wtorek, o godzinie 11.00
Czas trwania: 60 minut
Cena*: 40 zł (w cenie kawa/herbata/inny napój) dla opiekuna.

Istnieje możliwość wykupienia 2 godzin (11.00-13.00), od 12.00 – tylko swobodna zabawa – cena 45 zł

Obowiązują zapisy**! 695 790 135 lub przez fb/insta

* cena za 1 dziecko, dodatkowe dziecko – z tym samym opiekunem plus 19 zł.
** ilość miejsc ograniczona