Czy wiecie, że umiejętności społeczne trzeba trenować? Dzieci, szczególnie jedynacy, którzy nie mają zbyt dużo kontaktu z innymi dziećmi, nie potrafią się odnaleźć w grupie rówieśniczej. Większa ilość dzieci jest stresuje, przeraża. Boją się głośnych dźwięków, płaczu innych dzieci, nie wiedzą co to znaczy oddać komuś zabawkę, nie wiedzą jak się zachować gdy inne dziecko podejdzie za blisko. Nam – dorosłym – to wszystko wydaje się proste.

Umiejętności społeczne trzeba ćwiczyć, najlepiej zacząć jak najwcześniej!

Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycjami nowych zajęć, zajęcia przygotują dzieci do startu do żłobka/przedszkola, ale nie tylko, zajęcia przede wszystkim OSWOJĄ dzieci z rówieśnikami. Olbrzymim plusem naszych spotkań są małe, kameralne grupy, sala zabaw wynajęta na wyłączność – tylko dla uczestników zajęć oraz kawa/herbata dla opiekuna w cenie biletu. Brzmi super, prawda?

Grupa zabawowa

GRUPA ZABAWOWA – spotkania dedykowane dla dzieci w wieku od 2- 4 lat. Spotkania przygotowujące dzieci do przedszkola/żłobka. Uczymy dzieci schematów przedszkolnych, wprowadzamy w świat przedszkolnych zabaw i reguł. Zajęcia prowadzi nasza Animatorka. Na każdych zajęciach możemy spodziewać się zabaw ruchowych, muzycznych, tanecznych, plastycznych, rozwijających umiejętności manualne.  W zabawach może brać udział opiekun (ale nie musi!), do zabaw dzieci są zachęcane, ale NIGDY zmuszane. Dajemy też dzieciom (na początku) chwilę na swobodną zabawę, a opiekunom szansę na spokojne wypicie kawy/herbaty (napój w cenie biletu).

Grupa zabawowa odbywa się w każdy poniedziałek oraz piątek o godzinie 11.00

(każde zajęcia to inna tematyka, można chodzić dwa razy w tygodniu, a można być całkiem spontanicznie – sporadycznie)


Czas trwania: 60 minut
Cena*: 40 zł (w cenie kawa/herbata/inny napój) dla opiekuna.

Istnieje możliwość wykupienia 2 godzin (11.00-13.00), od 12.00 – tylko swobodna zabawa – cena 45 zł

Obowiązują zapisy**! 695 790 135 lub przez fb/insta

* cena za 1 dziecko, dodatkowe dziecko – z tym samym opiekunem plus 23 zł.
** ilość miejsc ograniczona